• 1

  NEW BORN

 • 2

  HEALTH AND

 • 3

  CARE SERVİCES

 • 4

  EORUPEAN INTERNSHIP

Copyright 2019 - Keskin İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Hareketlilikler

Hareketlilikler

 

 


 Projemiz Anadolu Meslek Programında eğitimine devam eden Sağlık alanında 18 öğrenci ve 2 refakatçi öğretmen, olmak üzere, 20 kişilik gruba yönelik “Yenidoğan Sağlığı ve  Bakımı” ile ilgili konu ve uygulamaları öğrenmeyi içeren 3 hafta süreyle staj ve mesleki eğitimi içermektedir. 

Bu hareketlilik kapsamında Budapeşte'de;

15 Nisan 2018-05 Mayıs  2018 Tarihleri arasında 3 Hafta Boyunca:

1- Bethesda Children Hospital:  Üst düzey bir hastanede olması gerekli tüm fiziki alt yapıya sahip, yüksek teknoloji, çok iyi eğitilmiş ve hassas personel ile faaliyetlerini sürdüren, kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetleri verme konusunda öncü, birçok kez kalite konusunda akreditasyon belgesi almış bir kurumda öğrencilerimiz staj imkânına kavuşacaktır.  

2-  BVHSZC Kanizsay Dorottya Szakképzö Iskolája/ Healthcare Vocational School: Deneyimli öğretmenleri ile mesleki eğitim kalitesinin sürekli iyileştirilmesi hedefiyle açılan mesleki eğitim okulunda öğrencilerimiz yenidoğan çocuk sağlığı konusunda eğitimler alacaktır. 


 


 


 

“Bu Proje T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca (Türkiye Ulusal Ajansı, http://www.ua.gov.tr) yürütülen "Erasmus+ Programı (Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği Programı) kapsamında Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. Ancak burada yer alan görüşlerden Avrupa Komisyonu ve Türkiye Ulusal Ajansı sorumlu tutulamaz." 

“Funded by the Erasmus+ Program of the European Union. However, European Commission and Turkish National Agency cannot be held responsi­ble for any use which may be made of the information contained therein”


 

f t g m