• 1

  NEW BORN

 • 2

  HEALTH AND

 • 3

  CARE SERVİCES

 • 4

  EORUPEAN INTERNSHIP

Copyright 2019 - Keskin İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Proje Haberleri

KAYMAKAMIMIZ PROJE HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİ.

 

İlçe Kaymakamımız Sayın Muammer KÖKEN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK ile beraber okulumuzu ziyaret ederek okul binası ve sınıfları gezdiler. Ayrıca Avrupa birliği projemiz hakkında bilgi aldılar. Kaymakamımız başarılı proje için emek veren okul yöneticilerine ve öğretmenlere teşekkür etti. Bu tarz projelerle öğrencilerin bilgi ve becerilerinin gelişeceğini, farklı kültürleri tanıma imkânlarının olacağı, dil becerilerinin gelişeceği ve hayat boyu gelişmeye öğrenmeye istekli hale geleceklerini söyledi.   Kaymakam KÖKEN,  “Üniversite kazanmak için öncelikle ne olmak istediğinizi belirlemeniz gerek. Başarının anahtarı hedefleri doğru belirlemektir. Üniversite sırf diploma  için okunmamalı, hedeflerinize ulaşmada bir araç olarak düşünülmeli. Belirli bir plan ve program dahilinde , hedefe odaklanarak  azim ederek  çalışmanız gerek. Biz idareciler olarak sizlerin üniversite hayalini gerçekleştirmek için elimizden geleni yaparız, siz yeter ki azim edin çalışın” dedi. Güzel intiblarla ayrılan Kaymakamız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

  

 

 

 


 

“Bu Proje T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca (Türkiye Ulusal Ajansı, http://www.ua.gov.tr) yürütülen "Erasmus+ Programı (Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği Programı) kapsamında Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. Ancak burada yer alan görüşlerden Avrupa Komisyonu ve Türkiye Ulusal Ajansı sorumlu tutulamaz." 

“Funded by the Erasmus+ Program of the European Union. However, European Commission and Turkish National Agency cannot be held responsi­ble for any use which may be made of the information contained therein”

 

f t g m